Marca: Ronaldo hoće u Real, ali ima jedan problem

Primera 22. stu 202021:28 > 21:34
Paolo Bruno/Getty Images

Portugalski nogometaš skrasio se u Torinu, ali ne bi imao ništa protiv povratka u španjolsku prijestolnicu. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Španjolski list Marca izašao je s nevjerojatnom informacijom da se portugalska zvijezda Cristiano Ronaldo želi vratiti u Real Madrid iz kojeg je otišao 2018.

Otkad je otišao sa Santiago Bernabeua odnosi su malo zahladili, ali malo pomalo i to se popravlja. U ožujku je bio u loži Reala kada je igran El Clasico, a nedavnu pobjedu Reala protiv Barcelone proslavio je objavom na društvenim mrežama.

Iako Ronaldo želi povratak u Real, a Juventus ne bi imao ništa protiv da se riješi njegove plaće od 31 milijuna eura godišnje, čini se kako Real nije zainteresiran. Španjolskom prvaku Ronaldo nije preskup, već klub nije zainteresiran za njegov povratak.