VIDEO Pogledajte zbog čega je Atletico ponavljao penal!

Primera 30. lip 202023:55 > 23:58

Barcelona je povela autogolom Diega Coste u 11. minuti, a u 17. minuti je dosuđen penal za goste nakon što je Arturo Vidal srušio Carrasca.

Ter Stegen je obranio penal nesretnom Costi, ali su suci u VAR sobi uočili da je Nijemac minimalno izašao s gol-linije, pa je penal ponovljen. Uslijedili su veliki prigovori Messija i društva, ali sudac nije promijenio svoju odluku.

Ponovljeni penal nije pucao Costa, nego Saul Niguez koji je bio puno sigurniji poravnao rezultat na 1:1.

U drugom dijelu smo vidjeli još dva penala. Prvo je Messi zabio za novo vodstvo Barcelone, ali uporni Atletico nije odustajao i preko Carrasca na kojem je napravljen i drugi penal došli do velike prilike za poravnanje. Saul Niguez je ovog puta imao puno sreće kod izvođenja jer je Ter Stegen skoro obranio njegovu loptu, ali uspjela je nekako ući u gol.

Utakmica je završila 2:2.