Sin legende Milana tragičar protiv Uniteda!

Michael Steele/Getty Images

Manchester United je nakon lutrije penala sa 7:6 (2:2) pobijedio Milan, ali to im nije bilo dovoljno za osvajanje International Champions Cupa koji je uzela Benfica.

United je slavio i u trećoj utakmici na ICC-u, ali tek nakon penala, pa su tako propustili priliku da uzmu trofej.

Vragovi su poveli preko Rashforda u 14. minuti, da bi u 26. izjednačio Suso. Rossoneri su okrenuli autogolom Lindelofa u 60. minuti, da bi Lingard u 72. zabio za 2:2.

Na kraju su odlučivali penali gdje je tragičar bio Daniel Maldini, sin legende Rossonera Paola.

Iako se moraju još odigrati dvije utakmice International Champions Cupa (Inter – Tottenham, Atletico – Juventus), već sad se zna da je naslov za ovu godinu uzela Benfica.