VIDEO Dier se popeo na tribinu i obračunao s navijačem!

Nogomet ostalo 5. ožu 20208:50 > 8:58
Getty Images

Engleski nogometni savez će sasvim sigurno pokrenuti proces protiv Diera nakon ovakvih scena i on bi mogao biti žestoko kažnjen.

Tottenham je sinoć eliminiran od Norwicha u FA Kupu, a nakon utakmice nastao je pravi kaos na tribinama.

Jedan od članova Spursa Eric Dier popeo se na tribine kako bi se obačunao s jednim od navijača domaće momčadi. Razlog je navodno taj jer je navijač višestruko rasistički uvrijedio Gelsona Fernandesa, a Dier je očito vrlo temperamentan kad se krše takva pravila.

Menadžer Pijetlova Jose Mourinho je nakon utakmice ostao neutralan po ovom pitanju.

“Rekao mi je da ga je jedan od navijača žestoko uvrijedio. Eric je napravio nešto što profesionalaci ne smiju raditi, ali u ovom slučaju, svako od nas bi napravio isto. Hoće li ga klub kazniti. Ne znam, ali ja se neću složiti s tim”, rekao je Mourinho.