Tužna vijest: Preminuo mladi hrvatski košarkaš

Košarka ostalo 3. tra 201911:52 > 11:59
Pixabay

Košarkaški klub Cibona je na svojim stranicama objavio kako je život izgubio mladi 17-godišnji košarkaš Leon Salopek.

Talentirani košarkaš Medveščaka, koji je u svojoj karijeri nastupao i za Cibonine mlađe kategorije, preminuo je 2. travnja, a na dirljiv način od njega su se oprostili zagrebački klubovi.

R.I.P Leon Salopek. U velikoj tuzi, boli, šoku, neizrecivom šoku, posljednji puta, pozdravljamo te Leone. Ostavio si nas bez riječi… Cijeloj obitelji izražavamo sućut. Dobri naš dečko, kakav god uteg te pritiskao, kakvu god bol si osjećao, nema je više, ali nema ni tebe. Ostat će praznina, zauvijek. Mi, sjećat ćemo te se, uvijek i zauvijek“, stoji u objavi Medveščaka.

Košarkaški klub Cibona ovim putem izražava duboku sućut Leonovoj obitelji. Uspomena na Tebe živjet će u nama“, poručili su iz zagrebačkog velikana.

Posljednji ispraćaj Leona bit će u ponedjeljak, 8. travnja u 14.10 sati na Mirogoju.