12.01.2020 / 21.29

Pep za SK: Aguero je sada još veća legenda

VIDEO Zidane izgubio duel sa igračem Celte

U 61. minuti utakmice Real Madrida i Celte Vigo gostujući igrač Sisto zaletio se u legendarnog Zinedinea Zidanea i srušio ga na travu. Nije se popularni 'Zizu' sigurno tome nadao, ali reagirao je kao da je još uvijek igrač. Pridigao se i nastavio dalje voditi utakmicu #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

VIDEO Pogledajte što se sve radi za bod na Bernabeu

Celta Vigo je izvukla bod kod vodeće momčadi Primere Real Madrida. Izdvojili smo vrlo zanimljiv trenutak kada je jedan od ljudi na klupi Celte namjerno ubacio loptu u teren kako bi potrošio još malo vremena. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Porto je slavio na gostovanju kod Vitorije Guimaraes, ali utakmicu je obilježio incident dvadesetak minuta prije kraja dvoboja kada je Portov napadač Moussa Marega doživio rasističko vrijeđanje od strane domaćih navijača

Arsenal je slavio na Emiratesu protiv Newcastlea 4:0, ali posebna je priča drugi pogodak i dribling Bukaya Sake