11.11.2019 / 22.08

Požrtvovnost "letećeg" Lovrena kojom je spasio L'pool

Bizaran crveni karton - iscipelario protivnika u golu!

Igrač Leicestera Söyuncu jako je otežao život svojoj momčadi kada je u 67. minuti dobio izravan crveni karton zbog nepromišljene reakcije svom U GOLU! Posljedica? Još dva pogotka u mreži Leicestera za konačnih 4:1 i vjerojatni gubitak četvrtog mjesta PL-a.

VAR Jesu li engleski suci prevršili svaku mjeru?

Zašto je poništen gol Crystal Palacea u 8. minuti, vjerojatno nikada nećemo dobiti odgovor. Pogledajte ovu situaciju na početku utakmice koja je završila pobjedom Ville 2:0.

Nogometaši Wolvesa nakon dva uzastopna poraza napokon su upisali pobjedu, momčad Nuna Espirita Santa odigrala je nadahnutu utakmicu razbivši Everton s 3:0.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa na Sport Klubu gledali smo dvoboj japanske lige između Shimizua i Gambe, pogledajte golove!