10.11.2019 / 22.40

Mane: 'OPREZ! Tu su i Leicester i Chelsea, ne samo City'

Spartak iz Moskve u 29. je kolu ruskog prvenstva na domaćem terenu uvjerljivo svladao Akhmat Grozni 3:0, a trenutak utakmice dogodio se u 51. minuti, kada je Roman Zobnin zabio pogodak koji svakako ulazi u užu konkurenciju za najbolji gol sezone!

Sredio se za vlastiti 'pogreb', je li ga izbjegao?

U prvom dvoboju četvrtfinala druge sezone kviza Rizik ili oprez, Vedran Ljubej imao je težak zadatak, jednog od favorita za naslov, Šimuna Kastrapelija. Kako je završio ovaj meč i je li naš komentator ugrozio impresivnog mladića iz Velike Gorice, saznajte u videu koji je pred vama!

Nevjerojatan promašaj u posljednjim trenucima!

Chris Wood (Burnley) promašio je nevjerojatnu stvar s metar-dva u 93. minuti utakmice na domaćem terenu protiv Wolverhamptona. Ipak, iskupio se za ovaj promašaj - tri minute kasnije postigao je pogodak za konačnih 1:1!

Brat mu poginuo prekjučer, danas igrao i skrivio gol!

Serge Aurier, bek Tottenhama, doživio je obiteljsku tragediju. U ponedjeljak je u Francuskoj ubijen njegov brat Christopher ispred jednog noćnog kluba. Unatoč tome, Serge je danas tražio Mourinha da nastupi. Možda to nije razborito, jer kod gola za 1:1 ispao je sa pozicije, a potom i 'asistirao' sup