10.11.2019 / 15.39

Nevjerojatna situacija dogodila se na utakmici Celte i Betisa, Sudac Fuertes je prvotno nakon grubog prekršaja u šesnaestercu pokazao na bijelu točku, a zatim nakon gledanja snimke pomoću VAR tehnologije isti poništio i ostavio sve u čudu, uključujući i našeg komentatora Ivana Hodobu.

Bivši igrač Manchester Cityja i Seville Nolito prekrasno je izveo slobodan udarac u 22. minuti i zabio za vodstvo protiv Betisa u utakmici koja je na kraju završila podjelom bodova (1:1).

Vratar koji slovi za jednog od najboljeg na svijetu, Španjolac David de Gea, primio je jeftin pogodak u susretu protiv Bournemoutha. Napadač gostiju Stanislas primio je loptu na rubu gol-aut linije na lijevoj strani, a zatim snažnim udarcem pogodio između de Gee i vratnice za 1:0.

U 16. kolu bjeloruskog prvenstva Energetik je na gostovanju svladao vodeću momčad prvenstva BATE i tako joj se približio na samo bod zaostatka, a gol za pobjedu postignut je pravim torpedom iz slobodnjaka u 23. minuti od strane Umarova. Gledajte i uživajte!