22.10.2019 / 10.10

Modrić - od sezone iz snova do sezone zaborava

Nevjerojatan gol škaricama igrača Deportiva!

Na utakmici Segunde fantastičan pogodak! Deportivo je u 43. minuti došao u vodstvo protiv Huesce nevjerojatno snalažljivim i preciznim potezom Christiana Santosa. Ma pogledajte te škarice!

VIDEO Lloris napao Sona, vlastitog igrača!

Nogometaši Tottenhama slavili su u utakmici 33. kola Engleske lige kod kuće protiv Evertona s minimalnih 1-0. U poluvremenu, Hugo Lloris zatrčao se prema suigraču Sonu u namjeri da ga fizički napadne. Pogledajte video. Komentator - Ivan Švajhler.

Je li se Vela pridružio našem 'usamljenom strijelcu'?

U petom dvoboju osmine finala druge sezone kviza Rizik ili oprez, sastali su se prošlosezonski polufinalist Željko Vela te Luka Pernar. Je li Vela postao tek drugi komentator koji je prošao dalje osim Ljubeja, saznajte u videu koji je pred vama...

Mahomes je upravo potpisao navrijedniji ugovor ikad!

Patrick Mahomes i Kansas City Chiefsi dogovorili su 10-godišnje produljenje ugovora prema kojemu će vođa navale aktualnih prvaka NFL-a biti na stadionu Arrowhead do sezone 2031.