14.10.2019 / 10.27

Grub start Makedonca na Lewandowskiju

VIDEO Najavljivač provocira Rujevicu Oršićem!

U 81. minuti utakmice na Rujevici u igru je konačno ušao priželjkivani Oršić. Službeni najavljivač na stadionu to je prokomentirao sljedećim riječima: Na posljednjoj utakmici na Rujevici zabio je samo tri komada! Referirao se na recentno gostovanje Dinama kod Rijeke (5:0) u HNL-u.

Hrvatska nogometna reprezentacija preokretom je stigla do pobjede nad Slovačkom u posljednjem kolu europskih kvalifikacija i tako osigurala EURO, a na Rujevici je nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo do velikog slavlja.

Slovačka je u prvom poluvremenu povela protiv Hrvatske golom Boženika (VIDEO), ali su "Vatreni" preokretom izborili EURO.

Pogledajte fantastičan gol njemačkog stopera

U 41. minuti utakmice Njemačka je protiv Bjelorusa stigla do vodstva sjajnim pogotkom stopera Matthiasa Gintera.