16.09.2019 / 10.38

NEVIĐENO Završio susret u gol šansi pa se pravio važan!

Bobby Madden, škotski sudac (40) napravio je neshvatljivu stvar kad na isteku posljednje minute nadoknade utakmice Rumunjska - Norveška nije pustio akciju do kraja, iako je lopta bila u 16 metara gostiju! Trener domaćih je poludio, utrčao u teren, a Madden ga je smirio nevjerojatno kulerskim potezom

Autogol zbog kojeg je Žuti izgubio ključnu utakmicu

Bosna i Hercegovina vrlo vjerojatno neće na Euro putem kvalifikacija. Nakon autogola Adnana Kovačevića u 88. minuti gostovanja kod Grčke to je postalo vrlo izvjesno, jer drugoplasirana Finska sada bježi ogromnih pet bodova dvije utakmice do kraja.

VIDEO Gojak opet zabio za BiH!

Amer Gojak, 22-godišnji igrač Dinama i reprezentativac Bosne i Hercegovine, postigao je izjednačujući gol (1:1, 35') na gostovanju svoje momčadi kod Grčke u važnoj utakmici kvalifikacija za Euro.

Nevjerojatna obrana novog Davida de Geje!

Sjajna obrana Hutora, vratara Bjelorusije, na utakmici Bjelorusija - Nizozemska (1:2), zabilježena je u samoj završnici. Ipak, naš komentator nije bio pretjerano oduševljen.