
Uspješno ste promjenili lozinku.
Isteklo vam je vrijeme prijave.
Uspješno ste registrirali vaš račun. Sada možete izabrati svoje omiljene sportove, favorite i blogere.
Zatvori© Sport Klub 2019. Sva prava pridržana.
Ostavljanjem komentara potvrđujete da ste pročitali naše Uvjete korištenja i našu Politiku privatnosti, te da ste suglasni s istima.
Vedran Ljubej
12.07.2019 / 21.53ANALIZA Umjesto silovan, FED je završio kao silovatelj!
Komentari (4)
Komentar je uspješno poslan.
Slanje komentara nije uspjelo.
Slanje komentara nije uspjelo.
Branko
Blago vama , al mislim da bi meni glava pukla kad bi ja tako gleda tenis ka vi. Ja sam pak mišljenja da je sve to ipak u glavi, karakteru, osobnosti, stavu, osječaju nego u statistici. Mislim da nema puno mudrosti i filozofije u tenisu , bar ne ovoliko koliko vi o tome pišete i pridajete važnosti. Onoliko koliko ja znam o individualnom sučeljavanju dvojce ljudi u bilo kojoj djelatnosti, isključivu prednost predstavlja trenutno nadahnuce, bez obzira na spremnost i savladavanju svih egzaktnih preduvjeta, što je slučaj s ovom dvojcom danas. I to je draž sporta, individualnog posebno. Po mom mišljenu hrabrost feda u tri situacije danas je rješila meč. Isto tako noletovo strpljenje kod onog poena sa 40 i nešto udaraca na brejk loptu. I ništa više. Rafa je danas iz nekih razloga osobne prirode bio suspregnut. Manjak nadahnuća
Odgovori 4 1Marin
slazem se branko,svak ima neki momenat inspiracije u zivotu,neki mali segmenti odluce mec u kojem ce smjeru ici...federer ipak ina vise zelje na travi kao i nadal na zemlji...federer ce ovdje sebe isforsirati do krajnjih granica sto realno i jest normalno s obzirom na to da mu je wimbledon jedina sansa za bar jos jedan gs,na drugim podlogama tesko moze parirati mladjima i boljima,mislim na nadala i novaka,pogotovo na 5 setova.
0 0Zbunjeni
Odličan Fedal meč,svi smo uživali. Federer je odigrao maestorski a Nadal se borio do kolko je mogao i sve svemu jedan od najboljih mečeva ove godine. Nadal nije ništa loše napravio samo što je počeo dosta griješiti u zadnja dva seta ali je dao sve od sebe i pokazao karakter. Federer je pokazao svoju vrhunsku igru u važnim trenutcima i to mu je donijelo pobjedu. Svaka čast i Vedranu Ljubeju za analizu 😃
Odgovori 7 0tenis
Izvrsno opservirano!
Odgovori 7 0