Košarka

25.06.2019 / 09.04

Cristiano Ronaldo protiv Luksemburga je zabio 99. pogodak za Portugal i stigao na korak do čudesnog jubileja. Gol je već praktički bio pripisan 22-godišnjem Diogu Joti, lopta se polako valjala prema vratima, no Cristiano se zaletio i zakucao je u mrežu.

VIDEO Najavljivač provocira Rujevicu Oršićem!

U 81. minuti utakmice na Rujevici u igru je konačno ušao priželjkivani Oršić. Službeni najavljivač na stadionu to je prokomentirao sljedećim riječima: Na posljednjoj utakmici na Rujevici zabio je samo tri komada! Referirao se na recentno gostovanje Dinama kod Rijeke (5:0) u HNL-u.

Hrvatska nogometna reprezentacija preokretom je stigla do pobjede nad Slovačkom u posljednjem kolu europskih kvalifikacija i tako osigurala EURO, a na Rujevici je nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo do velikog slavlja.

Slovačka je u prvom poluvremenu povela protiv Hrvatske golom Boženika (VIDEO), ali su "Vatreni" preokretom izborili EURO.