Tenis

18.06.2019 / 17.10

Ludi Francuz napravio 'ŠKARICE' usred meča! (na 1:40)

Motor pokosio vozača, a onda se dogodilo nešto čudesno

U jednom trenutku utrke čak dva motociklista su pala sa svojih motora, a ono što se dogodilo drugom (Johannu Zarcu) u nastavku, ostavit će vas bez daha.

Pogledajte Lewin slalom i sjajnu 'la croquetu'!

Robert Lewandowski bio je strijelac i u utakmici Poljske (3:2) protiv Slovenije. Početkom drugog dijela napravio je slalom između nekoliko igrača, a sve je počelo sjajnom 'la croquetom' koju je patentirao Andres Iniesta, a popularizirala računalna igra Fifa!

Neobičan prizor u Amsterdamu: Što je ovo značilo?

Nizozemska je u posljednjem nastupu u kvalifikacijama pobijedila Estoniju 5:0, a čak tri pogotka postigao je Wijnaldum. Nakon prvog su on i Frenkie de Jong pored aut-crte spojili podlaktice i poslali jasnu poruku protiv rasizma koji je eskalirao ove nedjelje u nizozemskom prvenstvu.

Aaron Ramsey s dva je gola odveo Wales na EURO, no iskazao se i vratar Hennessey dvama sjajnim obranama u prvom poluvremenu.