Košarka

22.05.2019 / 09.38

PODCAST Dinamova savršena večer

Naši novinari Antonio Baković i Igor Flak prokomentirali su savršenu Dinamovu večer i pobjedu nad Atalantom u Ligi prvaka 4:0.

Suigrači iz Aston Ville se umalo potukli (VIDEO)

Nogometaši Aston Ville Tyrone Mings i Anwar El Ghazi su bili na rubu međusobnog fizičkog sukoba, ali na njihovu sreću, suigrači su ih razdvojili na vrijeme. Pogledajte VIDEO

Junior Fernandes iskoristio grešku obrane i nakon lijepog prolaza i u 62. minuti pogodio za konačnih 3:1 Alanyaspora protiv Fenerbahcea u turskom prvenstvu

Utakmica Portugalskog prvenstva između Maritima i Belenensesa završila je pobjedom gostiju 1:3. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santos, igrač Belenensesa izravno je nakon udarca iz kuta zabio za vodstvo svoje momčadi 0:1 u 10. minuti susreta