Naš MotoGP komentator je srebrni novinar skijaš

Alpsko skijanje 10. sij 201918:59 > 19:06
sportklub

Hrvatski novinari skijaši odmjerili su snage na novom prvenstvu održanom u talijanskom skijalištu Val di Fiemme.

darin janković

Tom Dubravec, fotoreporter Cropixa, osvojio je zlato, a MotoGP komentator Sportkluba Darin Janković srebro na netom završenom, 33. prvenstvu Hrvatske novinara skijaša koje se održalo u talijanskom skijalištu Val di Fiemme. Treće je mjesto osvojio još jedan Cropixov fotoreporter, višestruki hrvatski prvak Srđan Vrančić.

U kategorijama novinara i novinarki veterana titule su uzeli Branka Malnar Travaš s Radio Rijeke te glasoviti grafički dizanjer Danijel Popović. Na prvenstvu su sudjelovali i gosti iz Slovenije i Bosne i Hercegovine gdje su najbolje rezultate zabilježili Darko Koren s RTV Slovenije te Momir Jelovac, nekada Sportklubov komentator, a danas dopisnik Al Jazeere iz Velike Britanije.