Tenis

21.06.2020 / 08.24

VIDEO Casemiro slavio kao dijete, ali uzalud...

Casemirovo slavlje zbog mogućeg penala u prvom poluvremenu utakmice Reala i Getafea je postalo hit na društvenim mrežama. Na njegovu žalost, prekršaj je bio van kaznenog prostora i Real je dobio samo slobodan udarac iz kojeg se ništa nije dogodilo.

VIDEO Nakon Modrićevog starta Mata je urlikao kao nikad

Real je kasno sinoć pobijedio Getafe 1:0 i tako se približio naslovu u vrlo čvrstoj i ne baš gledljivoj utakmici. Kakva je bila utakmica, pokazuje start našeg Luke Modrića na protivničkom igraču Mati koji je nakon faula 'brojao zvijezde'

Prekrasan pogodak Fodena za tamburanje prvaka

Manchester City došao je u vodstvo 3:0 lijepim golom Phila Fodena u 45. minuti i tako zabravio sudbinu Redsa u današnjoj, za njih katastrofalnoj utakmici.

Igrači Cityja u špaliru dočekali prvake, Liverpool

Igrači Manchester Cityja dočekali su svoje današnje suparnike i nove prvake Engleske u počasnom špaliru prije početka derbija koji nije dobro završio za Redse.