Tenis

04.07.2019 | 19.15

LO STILE MRNJA Izborio break lopte pa postao bejzbolaš!

Marin Čilić

U današnjem porazu od Souse Marin Čiliće je propustio 12 break lopti. Početkom trećeg seta imao je dvije vezane, tada je još mogao spasiti meč, a vi pogledajte kakvi su promašaji uslijedili u takvoj situaciji!

PORTUGALSKA VEZA Čilić u mrežu, Mourinho u - smijeh!

Čilić je poražen od Souse u drugom kolu Wimbledona, a meču je nazočio Jose Mourinho. Na samom početku susreta u dobrom raspoloženju dočekao je jedan od danas brojnih (47) Čilićevih promašaja. Pogledajte kako je to izgledalo...

Čilić: Uz vrhunski servis mogu daleko

Marin Čilić uspješno je apsolvirao prvog protivnika u Wimbledonu, hrvatski tenisač je imao što za reći ispred kamere Sportkluba.

Marin Čilić izborio je drugo kolo Wimbledona pobjedom 7:6(6), 7:6(4), 6:3 nad Adrianom Mannarinom, a nakon meča poklonio je ručnik srčanoj navijačici koja ga bodrila cijeli meč.

Čije teniske vještine su najviše oduševile Čilića?

Na Šalati je u srijedu održan humanitarni spektakl Gem, set, Hrvatska u organizaciji Zaklade Marin Čilić, a naš tenisač bio je jako zadovoljan nakon prvog izdanje za koje se nada da će postati tradicionalno.