28.05.2018 | 22.16

Ćorić: Jako sam zadovoljan, igrao sam dosta dobro

Borna Ćorić je u prvom kolu Roland Garrosa slavio protiv Philippa Kohlschreiber , a nakom meča je razgovarao s novinarima.

'Španjolce pobijedit zbog Norveške, ali i atmosfere'

Hrvatska rukometna reprezentacija porazila je Češku s 22:21 i tako upisala i šestu pobjedu u isto toliko dvoboja na Europskom prvenstvu. Doosimo izjave aktera utakmice.

Barcelona je odala počast obiteljskoj tragediji jednog od svojih dugovječnih igrača, povodom smrti majke Sergija Roberta, gledatelji su ustali i minutom šutnjom pokazali znak poštovanja.

U okršaju 24. kola španjolske Segunde Almeria je na gostovanju svladala Extremaduru 2:1, no ono što su domaći nogometaši promašili u posljednjoj minuti utakmice spada u rubriku 'vjerovali ili ne'!

FIRST DOWN: Analizirali smo šanse svih finalista

U novoj emisiji FIRST DOWN naš dvojac Ivan Ivković - Hrvoje Bulić pričaju o dosadašnjem doigravanju, o izgledima svih momčadi u konferencijskim finalima te kao i uvijek, odgovaraju na vaša pitanje i komentare