ATP/Sport Klub

Tenis

07.10.2019 | 17.16

Andy Murray

Juan Ignacio Londero, nezadovoljan igrom u meču sa Andyem Murrayem koji je na kraju izgubio u tri seta, opalio je sebi tri šamara na jednoj od pauza između gemova.

Andy Murray protiv Tennysa Sandgrena ostvario je prvu pobjedu u pojedinačnoj konkurenciji nakon što se u veljači podvrgnuo operaciji kuka. Slavio je Britanac sa 6:3,6:7,6:1, a u trećem setu dva tenisača odigrali su nevjerojatan gem koji je trajao 19 minuta i 18 sekundi.

Boljelo je sigurno, ali podnio je sve s osmijehom

Andy Murray i Feliciano Lopez poraženi su u drugom kolu Rogers kupa od Jeremyja Chardyja Fabricea Martina. Murray će se poraza sigurno sjećati bar nekoliko dana - dok ne prođe modrica koja će sigurno ostati nakon što je dobio udarac u leđa. Boljelo je sigurno, ali je podnio s osmijehom.

Kakav lob – to može samo Andy Murray

Andy Murray vjerojatno ima najbolji lob na svijetu, a to je pokazao u pobjedi nad Felicianom Lópezom (6:4, 6:4), kada je početkom drugog seta izveo savršen udarac po dijagonali. U četvrtfinalu turnira u Barceloni Škota čeka još jedan Španjolac– Albert Ramos.

Poen dana u Šangaju: Sjajan "tweener lob" Jack Socka

Jack Sock je izgubio dvoboj od Gilesa Simona, ali je izveo jedan od najlepših poena na turniru u Šangaju.