Sport klub

Ostalo

17.05.2020 / 08.22

Madridski Real sinoć je slavio protiv Granade s 1:2 i tako došao na koračić od naslova prvaka. Poveli su golom Mendyja u 10. minuti, da bi samo pet minuta kasnije Benzema povisio na 0:2 poslije asistencije Modrića. Do kraja je Granada uspjela tek ublažiti poraz golom Darwina Machisa u 50. minuti

Kad utakmica krene ovakvim topom, ne okrećete program!

Prekrasan pogodak već na samom startu utakmica dolazi iz Segunde - u 9. minuti Lazo (Almeria) je zabio gol s barem 30 metara iz slobodnog udarca. Vrijedi pogledati više puta! Susret Almerije i Rayo Vallecana završen je za standarde Segunde pravom golijadom, 3:2 za domaćina!

Babo protiv jednog od favorita za naslov, tko je slavio?

Pred vama je posljednji susret osmine finala druge sezone kviza Rizik ili oprez. Sastali su se Sport klubov Marin Mrduljaš "Babo", a protivnik mu je bio Vedran Babić. Tko je slavio, saznajte u priloženom videozapisu...

Bulić: Mahomes nije pobjednik u cijeloj priči

Pred vama je novo izdanje First Downa. Odvojite 55 minuta života i posvetite ga Ivkoviću, Buliću i Mihaljeviću! Dobar tek...