19.08.2019 | 08.00

Atletico Madrid

Joax Felix u drugom poluvremenu utakmice protiv Getafea pokazao je trenutak čarolije koji donekle potvrđuje da je trener Atletica Diego Simeone napravio dobar potez kada je ovog ljeta za njega platio 126 milijuna eura.

Komentari (1)

Kkoprivn

Ni P od penala ali mali je zvijer ali Dani Olmo ga je posprenio u džep, I dok je Dinamo igrao protiv Benfice prosle sezone I to pogotovo u prvoj tekmi u Zagrebu

Odgovori 8 4

Madridski Atletico i meksička Guadalajara odigrali su utakmicu bez pogodaka na stadionu u Arlingtonu, a nakon izvođenja jedanaesteraca pobjedu je proslavila španjolska ekipa.

Pogledajte sjajnu Lukinu asistenciju u gradskom derbiju

Real Madrid je golovima Casemira, Ramosa i Balea slavio u gradskom derbiju protiv Atletica na Wanda Metrpolitanu. Značajnu ulogu odigrao je i Luka Modrić koji je za asistirao za treći gol kraljeva. #SponzorPrijenosa#DerbyBananas

Imamo li obranu sezone? Leteći Oblak oduševio

Atletico je izgubio od Sevilli 1:0, a gol odluke zabio je Canales u 65. minuti iz penala. Za potez utakmice pobrinuo se Jan Oblak na samom početku utakmice obranom koja će konkurirati za najbolju u sezoni. #SponzorPrijenosa #DerbyBanana

Pogledajte kako je Correa srušio Valenciju

Fantastičan pogodak zabio je Angel Correa, pokazalo se, jedini i presudni na utakmici protiv Valencije. Morate ga pogledati, ako već niste...