24.06.2019 | 08.30

Rafael Nadal

Pogledajte veliko slavlje navijača nakon slavlja njihovog kluba protiv Deportiva La Corune u uzvratnoj utakmici finala doigravanja za La Ligu. Svi s tribina su pohitali u teren kako bi zagrlili svoje heroje koji su izborili veliki uspjeh.

Hrvatski napadač Ante Budimir zaključio je pogotkom ovu sezonu. Budimir je protiv Osasune donio preokret i vodstvo 1:2 u 65. minuti. Ipak, Mallorca je na kraju uzela samo bod, bilo je 2:2. Budimiru je ovo bio 13. gol sezone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Mallorca je u 30. kolu ugostila Leganes s kojim je odigrala 1:1, ali pravi trenutak utakmice dogodio se u završnici kada je gostujući igrač Oscar zabio nevjerojatan pogodak.

Srpski navijači u Sydneyju napravili su odličnu atmosferu u kojoj je Novak Đoković porazio Rafu Nadala, međutim Španjolac nije najbolje prihvatio povremena ometanja za vrijeme igre.

Granada je u 19. kolu španjolske lige svladala Mallorcu minimalnim rezultatom, a jedini pogodak je postigao Montoro u 24. minuti na asistenciju Soldada. Ante Budimir nije igrao za goste zbog kartona