14.04.2019 | 23.18 > 23:23

Villarreal bježi iz zone ispadanja, Valencia prema LP-u

Nogometaši Villarreala su pobjedom 1:0 na gostovanju u Gironi izašli iz zone ispadanja, a Valencia je pobjedom 3:1 protiv Levantea ostala u utrci za plasman u Ligu prvaka. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Valencije pobjedom 2:1 kod Betisa probili su se na peto mjesto Primere, samo dva boda udaljeni od pozicije koja vodi u Ligu prvaka.

Villarreal je na poluvremenu imao 2:0 protiv Celte golovima Ekambija u 11. i Alfonsa u 15. minuti. No, domaćin je u nastavku na krilima Aspasa (50. i 86.), te Gomeza (71.) stigao do preokreta i važne pobjede u borbi za opstanak. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Pogledajte ludu završnicu i bitnu pobjedu Valencije

Girona i Valencia odigrali su najbolju utakmicu ovog kola španjolske Primere. "Šišmiši" su na kraju slavili sa 3:2 pogotkom u sudačkoj nadoknadi vremena i ostali u utrci za prva četiri mjesta.

VIDEO Villarreal zabio gol kao na malom nogometu

Ibora je vidio ulazak Carlosa Bacce, a ovaj je petom vratio za Ekambija i Villarreal je poveo 2-0 protiv Seville u posljednjim sekundama prvog poluvremena. Utakmica je završila rezultatom 3-0.