09.02.2019 | 16.49

Pogledajte preokret Getafea protiv Celte

Getafe je nastavio sa vrlo dobrim predstavama u španjolskom prvenstvu. U Madridu su slavili protiv Celte sa 3:1. Gosti su došli u vodstvo, međutim Getafe je odličnom igrom u nastavku susreta preokrenuo susret i ostao vrlo visoko na ljestvici.

U dvoboju između Granade i Seville došlo je do sudara glavama dvojice igrača, a oba su ostala nepomično ležati na travnjaku. Pogledajte VIDEO

VIDEO Kad ti 'deda' zabije s 30 metara u zadnjoj sekundi

Joaquin (37) je u zadnjim sekundama utakmice protiv Huesce postigao nevjerojatan pogodak u same rašlje!! I to gol za pobjedu! Ma to morate vidjeti...

Nogometaši Getafea uspješno su apsolvirali dvoboj 31. kola Primere svladavši Athletic s 1:0. Jedini strijelac za četvrtoplasiranu momčad prvenstva bio je Angel u 78. minuti.

Pogledajte ludu završnicu i bitnu pobjedu Valencije

Girona i Valencia odigrali su najbolju utakmicu ovog kola španjolske Primere. "Šišmiši" su na kraju slavili sa 3:2 pogotkom u sudačkoj nadoknadi vremena i ostali u utrci za prva četiri mjesta.