09.02.2019 | 16.49

Pogledajte preokret Getafea protiv Celte

Getafe je nastavio sa vrlo dobrim predstavama u španjolskom prvenstvu. U Madridu su slavili protiv Celte sa 3:1. Gosti su došli u vodstvo, međutim Getafe je odličnom igrom u nastavku susreta preokrenuo susret i ostao vrlo visoko na ljestvici.

VIDEO Villarreal zabio gol kao na malom nogometu

Ibora je vidio ulazak Carlosa Bacce, a ovaj je petom vratio za Ekambija i Villarreal je poveo 2-0 protiv Seville u posljednjim sekundama prvog poluvremena. Utakmica je završila rezultatom 3-0.

Nogometaši Celte doživjeli su težak poraz pred svojim navijačima protiv sjajnog Levantea koji je slavio s 4:1. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Nova epizoda La Lige uz Hodobu i Grgića (ne propustite)

Sportklub vam donosi novu epizodu španjolske La Lige, uz sjajan komentatorski dvojac Ivana Hodobu i Zorana Grgića.

U uzbudljivoj utakmici 23. kola španjolske Primere između Getafea i Celte viđen je nevjerojatni brzopotezni dvostruki žuti karton suca Pabla Gonzaleza za napadača Celte.