09.02.2019 | 14.52

Celta de Vigo

U uzbudljivoj utakmici 23. kola španjolske Primere između Getafea i Celte viđen je nevjerojatni brzopotezni dvostruki žuti karton suca Pabla Gonzaleza za napadača Celte.

Nogometaši Getafea uspješno su apsolvirali dvoboj 31. kola Primere svladavši Athletic s 1:0. Jedini strijelac za četvrtoplasiranu momčad prvenstva bio je Angel u 78. minuti.

Villarreal je na poluvremenu imao 2:0 protiv Celte golovima Ekambija u 11. i Alfonsa u 15. minuti. No, domaćin je u nastavku na krilima Aspasa (50. i 86.), te Gomeza (71.) stigao do preokreta i važne pobjede u borbi za opstanak. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Valladolid je u prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola Primere pobijedio kod Eibar 2:1, iako su 91. minute gubili 1:0 bez da su ozbiljnije zaprijetili domaćinu. No na kraju su preko Verdea i Guardiole upisali velika tri boda. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

SK STUDIO Hodoba i Vela: Realu treba potpuni remont

Pred nama je novo 27. kolo La Lige koje su najavili Ivan Hodoba i Željko, a glavna tema naravno bio je Real i dolazak Zinedinea Zidanea. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas