09.02.2019 | 14.52

Celta de Vigo

U uzbudljivoj utakmici 23. kola španjolske Primere između Getafea i Celte viđen je nevjerojatni brzopotezni dvostruki žuti karton suca Pabla Gonzaleza za napadača Celte.

Nogometaši Celte doživjeli su težak poraz pred svojim navijačima protiv sjajnog Levantea koji je slavio s 4:1. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Pogledajte preokret Getafea protiv Celte

Getafe je nastavio sa vrlo dobrim predstavama u španjolskom prvenstvu. U Madridu su slavili protiv Celte sa 3:1. Gosti su došli u vodstvo, međutim Getafe je odličnom igrom u nastavku susreta preokrenuo susret i ostao vrlo visoko na ljestvici.

Spasili bod nakon 0:2 i to ovom golčinom desnog beka

Espanyol se vratio kod Villarreala nakon 0:2, a bod su spasili sjajnim golom desnog beka Rosalesa u 81. minuti. #SponzorPrijenosa #DerbyBanana

Imamo li obranu sezone? Leteći Oblak oduševio

Atletico je izgubio od Sevilli 1:0, a gol odluke zabio je Canales u 65. minuti iz penala. Za potez utakmice pobrinuo se Jan Oblak na samom početku utakmice obranom koja će konkurirati za najbolju u sezoni. #SponzorPrijenosa #DerbyBanana