09.02.2019 | 14.52

Celta de Vigo

U uzbudljivoj utakmici 23. kola španjolske Primere između Getafea i Celte viđen je nevjerojatni brzopotezni dvostruki žuti karton suca Pabla Gonzaleza za napadača Celte.

Povijesna odluka VAR-a u Primeri šokirala Villarreal

Glavni sudac utakmice između Levantea i Villarreala Jose Luis Montero ponovio je penal Levantea nakon što je pregledao VAR snimku i primjetio ranije istrčavanje vratara Fernandeza koji je obranio jedanaesterac. To je bilo prvi puta u Španjolskoj da je sudac ponovio penal i primjenio nova pravila.

SK Studio La Liga: Zadnje kolo i remont Atletica

Pred nama je posljednje kolo La Lige u kojem ćemo saznati tko će biti četvrti predstavnik Španjolaca u Ligi prvaka, ali i tko će u Europsku ligu, kao i tko će ispasti. Tema emisije bio je i remont Atletico Madrida, a evo što o svemu tome kažu Ivan Hodoba, Zoran Grgić i Marijan Ristić.

Valladolid je s minimalnih 1:0 pobijedio Athletic Bilbao, a jedini gol na utakmici zabio je Rubio kojem je to prvijenac ove sezone. Domaćini su sada 17. s 38 bodova, jednim više od Girone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Sjajan gol Formalsa rabonom u 30. minuti bio je dovoljan samo za bod Villarrealu protiv Huesce. Gosti su izjednačili u 78. minuti lijepim golom Avile. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas