Sport klub

02.02.2019 | 20.47

Brutalan sudar, Pique krvav, Gameiro prošao s hematomom

U prvom poluvremenu derbi utakmice Barcelone i Valencije došlo je do žestokog sudara Barceloninog stopera i napadača Valencije. "SPONZOR PRIJENOSA DERBY BANANA"

Ivan Rakitić u pobjedi Barcelone protiv Napolija nije se istaknuo samo pobjedničkim golom za 2:1, već i sjajnom reakcijom u prvom poluvremenu kada je oduzeo jednu loptu Elmasu, pa onda mu loptu progurao i kroz noge.

Valencia je u posljednjem kolu Primere pobijedila Valladolid 2:0 i tako osigurala plasman u Ligu prvaka, ali španjolske vlasti su pokrenule istragu zbog sumnji da je utakmica namještena. Pod istragom je sedam igrača Valladolida. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Valencije pobjedom 2:1 kod Betisa probili su se na peto mjesto Primere, samo dva boda udaljeni od pozicije koja vodi u Ligu prvaka.

Villarreal bježi iz zone ispadanja, Valencia prema LP-u

Nogometaši Villarreala su pobjedom 1:0 na gostovanju u Gironi izašli iz zone ispadanja, a Valencia je pobjedom 3:1 protiv Levantea ostala u utrci za plasman u Ligu prvaka. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas