Sport klub

02.02.2019 | 20.47

Brutalan sudar, Pique krvav, Gameiro prošao s hematomom

U prvom poluvremenu derbi utakmice Barcelone i Valencije došlo je do žestokog sudara Barceloninog stopera i napadača Valencije. "SPONZOR PRIJENOSA DERBY BANANA"

Adnan Januzaj postigao je prekrasan pogodak u slavlju Real Sociedada protiv Valencije (3:0).

Maestralan gol Canalesa za slavlje Betisa (VIDEO)

Real Betis je na domaćem terenu u 14. kolu španjolskog nogometnog prvenstva svladao Valenciju 2:1, a posebno je impresivan bio pogodak Canalesa u 93. minuti #SponzorPrijenosa #Derby Bananas

Ivan Rakitić u pobjedi Barcelone protiv Napolija nije se istaknuo samo pobjedničkim golom za 2:1, već i sjajnom reakcijom u prvom poluvremenu kada je oduzeo jednu loptu Elmasu, pa onda mu loptu progurao i kroz noge.

Valencia je u posljednjem kolu Primere pobijedila Valladolid 2:0 i tako osigurala plasman u Ligu prvaka, ali španjolske vlasti su pokrenule istragu zbog sumnji da je utakmica namještena. Pod istragom je sedam igrača Valladolida. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas