03.12.2018 | 15.02

VIDEO Pogledajte 5 lažnjaka o kojima danas svi pričamo

Umjesto da gledate snimke zaslona na Sportklubovoj stranici imate priliku u HD-u pogledati čaroliju koju je - kao Prosinečki u najboljim danima - jučer ponudio Ousmane Dembélé, na čijem vrtuljku se našao nesretni Alfonso iz Villareala. Barca je pobijedila 2:0.

Sjajan gol Formalsa rabonom u 30. minuti bio je dovoljan samo za bod Villarrealu protiv Huesce. Gosti su izjednačili u 78. minuti lijepim golom Avile. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Barcelona je tri kola prije kraja sezone osigurala 26. titulu prvaka Španjolske, u posebnom video prilogu donosimo vam pregled svih golova Barce ove sezone.

Nakon što je Leo Messi osigurao Barceloni 26. titulu prvaka Španjolske, veliko slavlje na Camp Nou moglo je početi.

SK Studio: Valverde prije Pepa na klupu Dinama

Barcelona danas ima priliku osigurati naslov u Primeri, a komentatori Sportkluba Ivan Hodoba, Zoran Grgić i Marijan Ristić novi SK Studio posvetili su treneru Katalonaca Ernestu Valverdeu. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas