04.11.2018 | 22.59

Pogledajte spektakularan gol Betisa protiv Celte Vigo

Ljepoticu 11.kola Primere odigrali su Betis i Celta u Sevilli, najljepši pogodak utakmice bio je onaj prvi nakon fenomenalne akcije domaće momčadi. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

SK Studio La Liga: Zadnje kolo i remont Atletica

Pred nama je posljednje kolo La Lige u kojem ćemo saznati tko će biti četvrti predstavnik Španjolaca u Ligi prvaka, ali i tko će u Europsku ligu, kao i tko će ispasti. Tema emisije bio je i remont Atletico Madrida, a evo što o svemu tome kažu Ivan Hodoba, Zoran Grgić i Marijan Ristić.

Valladolid je s minimalnih 1:0 pobijedio Athletic Bilbao, a jedini gol na utakmici zabio je Rubio kojem je to prvijenac ove sezone. Domaćini su sada 17. s 38 bodova, jednim više od Girone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Sjajan gol Formalsa rabonom u 30. minuti bio je dovoljan samo za bod Villarrealu protiv Huesce. Gosti su izjednačili u 78. minuti lijepim golom Avile. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Barcelona je tri kola prije kraja sezone osigurala 26. titulu prvaka Španjolske, u posebnom video prilogu donosimo vam pregled svih golova Barce ove sezone.