11.07.2020 | 13.05

VIDEO Bale pokazao koliko ga brine jer opet nije igrao

Real Madrid

Real Madrid je sve bliže naslovu, a njihov najplaćeniji igrač bezbrižno sjedi na tribinama i osmijehom ispraćuje to što svi ulaze u igru, samo on ne...

Sergio Ramos napravio je majstorski potez za Karima Benzemu koji je zabio drugi pogodak za Real. No, sudac Hernandez Hernandez se oglasio te se kazneni udarac morao ponavljati...

Madridski Real sinoć je slavio protiv Granade s 1:2 i tako došao na koračić od naslova prvaka. Poveli su golom Mendyja u 10. minuti, da bi samo pet minuta kasnije Benzema povisio na 0:2 poslije asistencije Modrića. Do kraja je Granada uspjela tek ublažiti poraz golom Darwina Machisa u 50. minuti

Bizarna situacija: Igrač ozlijedio glavnog suca (VIDEO)

U utakmici Reala i Alavesa ozlijedio se glavni sudac Manzano i to nakon sudara s igračem Alavesa.

Novi penal za Real: Je li ovo bilo izvan šesnaesterca?

Real Madrid je slavio protiv Alavesa sa 2:0, a prvi pogodak su zabili iz jedanaesterca. Ovaj put je sporno je li se prekršaj dogodio unutar ili izvan kaznenog prostora?