01.07.2020 | 00.53 > 08:24

Barcelona je jučer remizirala na Camp Nou sa Atleticom (2:2), a čudesni Argentinac došao je do brojke od 700 pogodaka u karijeri, i to u kakvom stilu!

Komentari (1)

I

A ne komentirate da je poklon od studije

Odgovori 3 5

U završnici prvog dijela u utakmici između Seville i Barcelone zaiskrilo je između igrača, a posebno je ljut bio argentinski nogometaš nakon jednog starta

Barcelona je u zadnjem kolu slavila protiv Leganesa, a zanimljiv detalj se odvijao u tunelu prije ulaska na teren, gdje je Lionel Messi 'zaboravio' i na Rakitića pa su se tako potaknule glasine o mogućoj svađi

U 57. minuti utakmice Barcelone i Real Sociedada slobodnog udarca prihvatio se Leo Messi. Koliko je Argentinac perfektan iz ovih pozicija pokazuje i obrana gostiju iz Baskije koja je pronašla potpuno novi način obrane od Messijevih slobodnjaka

Nogometaši Barcelone slavili su protiv Real Sociedada u 27. kolu španjolske La Lige, a jedini strijelac bio je Lionel Messi iz jedanaesterca u 81. minuti utakmice. Ostaje pitanje je li penal bio ili nije. Točnije jesu li nova pravila oko ruke u šesnaestercu dobra ili loša s obzirom na slučajnosti