22.02.2020 | 22.32

Adnan Januzaj postigao je prekrasan pogodak u slavlju Real Sociedada protiv Valencije (3:0).

U 57. minuti utakmice Barcelone i Real Sociedada slobodnog udarca prihvatio se Leo Messi. Koliko je Argentinac perfektan iz ovih pozicija pokazuje i obrana gostiju iz Baskije koja je pronašla potpuno novi način obrane od Messijevih slobodnjaka

Villareal je došao do velikog slavlja u San Sebastianu kod Sociedada. Domaćini su poveli preko Williana Josea, a onda su u drugom dijelu rezultat preokrenuli Trigueros i Cazorla #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Real Madrid je slavio na domaćem terenu s 3:1 protiv gostiju iz San Sebastiana, a ključnu ulogu u dvoboju imao je i naš Luka Modrić #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Maestralan gol Canalesa za slavlje Betisa (VIDEO)

Real Betis je na domaćem terenu u 14. kolu španjolskog nogometnog prvenstva svladao Valenciju 2:1, a posebno je impresivan bio pogodak Canalesa u 93. minuti #SponzorPrijenosa #Derby Bananas