22.02.2020 | 18.45

SD Eibar

Lionel Messi postigao je čak četiri pogotka u 5:0 pobjedi Barcelone nad Eibarom.

U 57. minuti utakmice Barcelone i Real Sociedada slobodnog udarca prihvatio se Leo Messi. Koliko je Argentinac perfektan iz ovih pozicija pokazuje i obrana gostiju iz Baskije koja je pronašla potpuno novi način obrane od Messijevih slobodnjaka

Nogometaši Barcelone slavili su protiv Real Sociedada u 27. kolu španjolske La Lige, a jedini strijelac bio je Lionel Messi iz jedanaesterca u 81. minuti utakmice. Ostaje pitanje je li penal bio ili nije. Točnije jesu li nova pravila oko ruke u šesnaestercu dobra ili loša s obzirom na slučajnosti

VIDEO Messijeva 'lopta s očima' za gol De Jonga

Barcelona je pobijedila Betis 3:2, ali najljepši trenutak utakmice dogodio se u 9. minuti kada je Leo Messi fantastično asistirao za pogodak Frenkieu De Jongu. Pogledajte kako je to izgledalo #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Genije! Sjajan prodor Messija i još bolja asistencija

Argentinski nogometaš Lionel Messi ponovno je oduševio u dresu Barcelone kada je uzeo loptu na svojoj polovici i prešao nekoliko igrača, a onda i čudesno proigrao Suareza koji je promašio stopostotnu šansu (VIDEO).