17.02.2020 | 10.14

VIDEO Pogledajte što se sve radi za bod na Bernabeu

Celta Vigo je izvukla bod kod vodeće momčadi Primere Real Madrida. Izdvojili smo vrlo zanimljiv trenutak kada je jedan od ljudi na klupi Celte namjerno ubacio loptu u teren kako bi potrošio još malo vremena. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

VIDEO Casemiro slavio kao dijete, ali uzalud...

Casemirovo slavlje zbog mogućeg penala u prvom poluvremenu utakmice Reala i Getafea je postalo hit na društvenim mrežama. Na njegovu žalost, prekršaj je bio van kaznenog prostora i Real je dobio samo slobodan udarac iz kojeg se ništa nije dogodilo.

VIDEO Nakon Modrićevog starta Mata je urlikao kao nikad

Real je kasno sinoć pobijedio Getafe 1:0 i tako se približio naslovu u vrlo čvrstoj i ne baš gledljivoj utakmici. Kakva je bila utakmica, pokazuje start našeg Luke Modrića na protivničkom igraču Mati koji je nakon faula 'brojao zvijezde'

Real Madrid je slavio jučer u San Sebastianu kod Real Sociedada 2:1. Poslije utakmice bilo je puno priča ok ospornih sudačkih odluka, između ostalog i poništen pogodak Januzaja u 68. minuti

Majstorija Francuza: Ohoho, kakav gol Benzeme (VIDEO)

Francuski napadač u redovima Reala Karim Benzema postigao je prekrasan pogodak u dvoboju protiv Valencije. (VIDEO)