10.11.2019 | 15.39

Mallorca je upisala vrijednu pobjedu u 13. španjolskog nogometnog prvenstva, slavila je protiv Villareala 3:1. Na utakmici smo vidjeli čak tri penala, a zadnji je prava majstorija Japanca Kuba koji je u Mallorci na posudbi iz Real Madrida

Granada je u 19. kolu španjolske lige svladala Mallorcu minimalnim rezultatom, a jedini pogodak je postigao Montoro u 24. minuti na asistenciju Soldada. Ante Budimir nije igrao za goste zbog kartona

Sevilla je svladala Mallorcu 0:2, no u 36. minuti Budimirov suigrač Agbenyenu pokušavao je da dođe do jedne lopte, ali je udario u kameru

Svega je bilo u ovome dvoboju koji je Barcelona pobijedila s 5:2. Hat-trick Messija, Suarezov magičan pogodak, dva gola Budimira...Uživajte! #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Utakmica Mallorce i Athletica završila je u ludoj završnici koju su obilježili udarci s bijele točke.