29.10.2019 | 21.54

Atletico ostao bez bodova zbog bombe s 25 metara!

Atletico Madrid

Lucas Perez postigao je gol za Alaves na samom kraju utakmice, u 83. minuti. Tim pogotkom Atletico de Madrid izgubio je vodstvo kojeg je držao od 70. minute kada je Morata postigao gol za 0:1. ATM je drugi s 20 osvojenih bodova.

Nogometaši Granade ponovno su odigrali odličnu utakmicu, ovoga puta protiv Atletico Madrida osiguravši bod na opće veselje svojih navijača. #Sponzorprijenosa#DerbyBananas#

VIDEO Sevillin branič ČUDESNO spasio svoju mrežu

Sevillin igrač Jules Kounde fantastično je spasio svoju mrežu u posljednjim trenucima utakmice. Gledajte i uživajte

La Liga studio: Sve što trebate znati o derbi Madrilenu

U emisiji se podrobno analzira trenutna forma najboljih španjolskih klubova, te najavljuju nova uzbuđenja u 7. kolu

Joax Felix u drugom poluvremenu utakmice protiv Getafea pokazao je trenutak čarolije koji donekle potvrđuje da je trener Atletica Diego Simeone napravio dobar potez kada je ovog ljeta za njega platio 126 milijuna eura.