24.08.2019 | 16.21 > 16:31

Chelsea FC

Frank Lampard je stigao do prve pobjede kao trener Chelseaja u Premier lige. Slavili su na gostovanju kod Norwicha 3:2, a gol odluke zabio je Abraham u 68. minuti nakon sjajnog proigravanja Kovačića.

Komentari (3)

Super Jura

Od veznjaka se očekuju takva proigravanja , strijelcu gola svaka čast !!!

Odgovori 14 0

Marina

Napokon i nesto od njega!!!

Odgovori 7 3

Ante

Pegle si ti radije drži. Napokon? To ozbiljno ili?

1 2

Sjajna minijatura i prodor Kovačića protiv Sheffielda

Hrvatski nogometaš Mateo Kovačić odigrao je dobru utakmicu protiv Sheffield Uniteda, a imao je jedan sjajan prodor u prvom poluvremenu koji nažalost nije okrunio pogotkom.

Solskjaer za SK: O ovakvom startu sezone svi sanjamo

Nakon velike 4:0 pobjede Manchester Uniteda protiv Chelseaja u prvom kolu Premier lige s trenerom domaćina Oleom Gunnarom Solskjaerom i ofenzivcem gostiju pričao je reporter Sportklub Neven Cvijanović.

Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište

SarriBall bio je dobar temelj za ono što slijedi u Chelseaju, a to je Frankieball, nogomet kakav će Plavci igrati pod Frankom Lampardom. U tu koncepciju čini se odlično se uklapa Mateo Kovačić. 'Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište' - hvali korisnik Twittera hrvatskog veznjaka.

U pobjedi Chelseaja 5:3 protiv RB Salzburga za potez utakmice pobrinuo se Pedro fantastično zabivši petom u 57. minuti za 4:1.