11.08.2019 | 21.27 > 21:29

Solskjaer za SK: O ovakvom startu sezone svi sanjamo

Nakon velike 4:0 pobjede Manchester Uniteda protiv Chelseaja u prvom kolu Premier lige s trenerom domaćina Oleom Gunnarom Solskjaerom i ofenzivcem gostiju pričao je reporter Sportklub Neven Cvijanović.

Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište

SarriBall bio je dobar temelj za ono što slijedi u Chelseaju, a to je Frankieball, nogomet kakav će Plavci igrati pod Frankom Lampardom. U tu koncepciju čini se odlično se uklapa Mateo Kovačić. 'Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište' - hvali korisnik Twittera hrvatskog veznjaka.

U pobjedi Chelseaja 5:3 protiv RB Salzburga za potez utakmice pobrinuo se Pedro fantastično zabivši petom u 57. minuti za 4:1.

Veznjak Spursa divljački nagazio pojačanje Uniteda

Nije nedostajalo žestokih prekršaj na utakmici Tottenhama i Manchester Uniteda, a u 25. minuti Moussa Sissoko malo je pretjerao, te je žestoko nagazio novo pojačanje Vragova Daniela Jamesa

Kakva obrana najskupljeg golmana svijeta!

Golman Chelseaja Kepa Arrizabalaga sjajnom reakcijom u 8. minuti kada je skinuo udarac Troya Deeneya je pokazao zašto su plavci učinili najskupljim golmanom svijeta.