11.08.2019 | 19.01

Opet taj VAR: Je li s pravom poništen gol Wolvesa?

Leicester City

Leicester i Wolverhampton su odigrali bez golova, a gostima je početkom drugog poluvremena poništen gol nakon upotrebe VAR-a. Što mislite, je li gol Dendonckera trebao biti priznat?

Komentari (2)

Cindro

JBG, rukom je skrenuo putanju lopte...

Odgovori 0 0

Slobodan

Jeste

Leicester je slavio kod Brightona 2:0, ali posebno će se pričati o drugom pogotku. Prvo je Mike Dean pogledao VAR za mogući kazneni udarac što je pregledom snimke i potvrđeno, ali Ryan brani, Maddison zabija gol. No, onda opet VAR situacija koja poništava pogodak zbog ranijeg utrčavanja igrača.

U 11. kolu engleske Premier lige, Leicester je kao gost svladao Crystal Palace. Mrežu domaćih načeo je Soyuncu u 57.minuti, a konačan udarac zadao im je Jamie Vardy u 88.minuti za 2:0

Tottenham je mogao već namirisati pobjedu na King Power stadionu, ali sve je krenulo u pogrešnom smjeru nakon poništenog pogotka Auriera. Pogledajte kako je izgledala drama u Leicesteru.

Puno je reakcija na jučerašnju utakmicu na Etihadu, a hit na društvenim mrežama je sudac Mike Dean i njegov potez u završnici utakmice. Dao je slobodnjak građanima, pa pola minute iscrtavao gdje tko treba stajati pa kad je sve to napravio označio je kraj.