07.05.2019 | 10.49 > 11:34

Puno je reakcija na jučerašnju utakmicu na Etihadu, a hit na društvenim mrežama je sudac Mike Dean i njegov potez u završnici utakmice. Dao je slobodnjak građanima, pa pola minute iscrtavao gdje tko treba stajati pa kad je sve to napravio označio je kraj.

Wolverhampton je senzacionalnim preokretom slavio protiv Manchester Cityja 3:2 i tako ih praktički ostavili bez mogućnosti obrane naslova prvaka. Iako je imao igrača manje, City je vodio 0:2, da bi na kraju poklekli greškama svojih braniča i upornošću domaćina, koji su potpuno okrenuli i slavili 3:2

Chilwell: 'Igrali smo protiv top momčadi'

Naš novinar Neven Cvijanović je i razgovarao s igračem Leicestera Benom Chilwellom

KDB: 'Bili smo dominantni kroz cijelu utakmicu'

Naš novinar Neven Cvijanović porazgovarao je sa sjajnim Kevinom De Bruyneom nakon vrijedne pobjede Cityja nad Leicesterom

U 36. minuti Everton je poveo protiv Uniteda autogolom Lindelofa, ali prije toga postavlja se pitanje je li bio prekršaj nad vratarom Uniteda Davidom de Geom