04.05.2019 | 16.11

'Opaaa', uzbudio se naš komentator zbog idiotarije Sona!

Tottenham Hotspur

Tottenham je u 37. kolu PL poražen kod Bournemoutha (0-1). Jedini gol viđen je u 90. minuti, ali veća su priča čak dva CRVENA kartona koje su Spursi dobili u razmaku od samo nekoliko minuta. POGLEDAJTE što se sve događalo, nemojte preskakati, mogli biste požaliti. Komentator: IVAN ŠVAJHLER

Uznemirujuće scene- Stravičan lom noge Andrea Gomesa

Portugalac Andre Gomes doživio je strašan lom noge u današnjoj utakmici na Goodison Parku protiv Tottenhama. U 78. minuti utakmice Son je dobio udarac koji nije suđen, pa je Koreanac odlučio uzvratiti startom, nakon čega je uslijedio neviđeni šok kad su igrači vidjeli položaj Gomesove noge

Zašto se Spursi muče? Ovaj VIDEO sve je otkrio

U još jednom sjajnom uretku Youtube kanala Tifo Football, analizirani su problemi Tottenhama Hotspura koji se manifestirao ove sezone i materijaliziraju u lošim rezultatima. Pogledajte, požaliti nećete.

Utučeni Son za SK: Tužni smo i razočarani zbog poraza

Heung Min Son i Neven Cvijanović razgovarali su nakon šokantnog poraza Tottenhama od Newcastlea u trećem kolu Premier lige.

Pogledajte kako su Redsi i Spursi igrali ove sezone

Liverpool i Tottenham večeras u 21 sat igraju finale Lige prvaka. Mi smo za vas pripremili golove i najbolje akcije iz dva međusobna susreta ova dva protivnika u Premier ligi ove sezone.