10.03.2019 | 21.29

Arsenal je sa 2:0 slavio protiv Manchester Uniteda u najveće derbiju ovog kola. Bila je to vrlo izjednačena utakmica u kojoj je Solskjaerovoj momčadi sreća okrenula leđa nakon što je bila uz njih protiv PSG-a u Ligi prvaka.

Bek Arsenala Sead Kolašinac u 80. minuti derbija protiv Manchester Uniteda se nakon duela s Fredom prvo izležavao, a onda pridigao pa povratio. Ipak, nije mu bilo ništa ozbiljnije jer je normalno nastavio utakmicu.

Manchester United je na Old Traffordu pobijedio Southampton 3:2 u utakmici u kojoj smo svjedočili prekrasnim golovima. Uživajte

Leno za SK: Promašen penal, zaleđe, baš nemamo sreće

Tottenham i Arsenal su odigrali 1:1 u derbiju sjevernog Londona. Topnici su bili bliže pobjedi jer su u 91. minuti promašili penal, a svoj komentar o utakmici reporteru Sportkluba dao je vratar topnica Bernd Leno.

Tottenham i Arsenal su u londonskom derbiju 29. kola Premier lige odigrali 1:1. Ramsey je u 16. minuti zabio za goste, a Kane u 74. za Spurse. Utakmicu su obilježile i dvije sjajne Lenove obrane u razmaku od nekoliko sekundi u završnici prvog dijela.