U gradskom derbiju između Birmingham Cityja i Aston Ville viđen je veliki incident, kada je navijač utrčao na teren i s leđa udario igrača Ville Jacka Grealisha. Pogledajte video!

Komentari (1)

Ja sam

Gledajte budalu 😂😂

Odgovori 6 0

Brentford je u posljednjoj utakmici 9. kola Championshipa slavio 3:1 kod Barnsleya uz hat-trick Watkinsa, koji je sva tri gola zabio golom. Gosti su u završnici prvog poluvremena u razmaku od nekoliko sekundi upisali i tri velika promašaja.

Cvija priveo najbolje igrače Ville pred mikrofon SK-a

Nogometaši Aston Ville Jota i Wesley koji su bili i junaci utakmice, dali su izjavu ekskluzivno za Sportklub našem novinaru Nevenu Cvijanoviću.

Izveo jedan od najčudnijih penala ikad i dobio zvižduke

Jedan od najčudnijih penala ikad ovog je vikenda izveden na utakmici Championshipa između Barnsleya i Charltona. Autor penala je Lyle Taylor koji je pogodio i tako dobio bod (2:2) svojoj momčadi na gostovanju.

Bombarder Jonjo: Pogodio gredu sa svoje polovice!

Rijetko viđena scena se dogodila u posljednjoj minuti prvog poluvremena dvoboja Newcastlea i Sheffielda kada je ......