26.12.2018 | 18:01

Liverpool FC

Dejan Lovren postigao je svoj prvi pogodak ove sezone u Premier ligi. Njegov Liverpool je uvjerljivo slavio na Anfieldu protiv Newcastlea sa 4:0.

Komentari (5)

Georg

Ne mogu da vidim gol jer ne radi link

Odgovori 6 5

Miro

Dakte vise zamijenite taj video player necime sto radi. Na desktopu jedva radi, na mobu skoro nikako.

Odgovori 9 2

Bljundo

Video radi super a i gol nije bio los

4 0

Wijnaldum za SK: Lopta na crti, vratnica...Jako loš dan

Nogometaš Liverpoola Georginio Wijnaldum u ekskluzivnom razgovoru za Sportklub otkrio je koji su bili razlozi poraza njegove momčadi večeras protiv Manchester Cityja.

Pogledajte što kaže tehnologija: Je li lopta prešla crtu?

U 18. minuti Salah je kroz sredinu poslao sjajnu loptu za Manea, ovaj je pucao, lopta je pogodila vratnicu, u nastavku se lopta odbila od vratara Cityja i krenula prema praznim vratima. Ovdje nedvojbeno saznajemo je li bilo pogotka ili nije.

Zatišje pred buru! Cvija vas uvodi u derbi...

Naš "otočki" reporter Neven Cvijanović se nekoliko sati prije utakmice javio s Etihada sa prvim dojmovima ususret najveće utakmice dosadašnjeg dijela prvenstva.

Opušteni Lovren našem novinaru: Nemoj više ne doći!

Logičan izbor Nevena Cvijanovića nakon ovakve predstave Liverpoola bio je naš Dejan Lovren, koji je izborio jedanaesterac za posljednji pogodak na utakmici.