26.12.2018 | 18.01

Liverpool FC

Dejan Lovren postigao je svoj prvi pogodak ove sezone u Premier ligi. Njegov Liverpool je uvjerljivo slavio na Anfieldu protiv Newcastlea sa 4:0.

Komentari (5)

Georg

Ne mogu da vidim gol jer ne radi link

Odgovori 6 5

Miro

Dakte vise zamijenite taj video player necime sto radi. Na desktopu jedva radi, na mobu skoro nikako.

Odgovori 9 2

Bljundo

Video radi super a i gol nije bio los

4 0

U velikom gradskom derbiju Everton i Liverpool su remizirali na Goodison Parku, ali momčad Jurgena Kloppa mogla je doći do punog plijena da se nije ukazao VAR u samoj završnici

Hrvatska je svladala Švedsku, a sam dolazak na stadion Maksimir obilježila je neobična situacija. Naime, svi su Vatreni imali masku, osim Dejana Lovrena koji ju je na kraju ipak pronašao u džepu pa je sve završilo simpatičnom reakcijom

Lovren na 'nož', ne štedi ni sebe ni suparnike

Lovren se našao u centru pažnje zbog detalja iz 24. minute kada je imao nevjerovatan start nad protivničkim igračem

Redsi su slavili na otvaranju Premier lige protiv Leedsa u golijadi, a u prvom poluvremenu senegalski napadač je malo 'provozao' obranu gostiju na Anfieldu