26.12.2018 | 18.01

Liverpool FC

Dejan Lovren postigao je svoj prvi pogodak ove sezone u Premier ligi. Njegov Liverpool je uvjerljivo slavio na Anfieldu protiv Newcastlea sa 4:0.

Komentari (5)

Georg

Ne mogu da vidim gol jer ne radi link

Odgovori 6 5

Miro

Dakte vise zamijenite taj video player necime sto radi. Na desktopu jedva radi, na mobu skoro nikako.

Odgovori 9 2

Bljundo

Video radi super a i gol nije bio los

4 0

Dejan Lovren odigrao je čitavu utakmicu u pobjedi Liverpoola nad Evertonom, a zabilježio je i asistenciju kod drugog pogotka Divocka Origija.

Pogodak kakav je Liverpool primio ne viđa se ČESTO!

Liverpool je pobijedio Brighton 2:1 dvama pogocima Virgila van Dijka, ali najzanimljiviji trenutak utakmice dogodio se u 79. minuti kada je stoper Brightona Dunk iskoristio nespremnost Liverpoolove obrane i zabio nevjerojatan pogodak za 2:1.

Klopp kamermanu: 'neću se radovati dok si ovdje'

Jurgen Klopp ostvario je važnu pobjedu s Liverpoolom protiv Manchester Cityja, ali nakon utakmice nije mogao slaviti dok mu se kamerman praktički unosio u lice, pa mu je to Nijemac jasno i poručio

Požrtvovnost "letećeg" Lovrena kojom je spasio L'pool

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren odigrao je odličnu utakmicu protiv Manchester Cityja, a u 54. minuti je svojom sjajnom reakcijom spasio gol Liverpoola.