04.11.2018 | 22.03

Pedro nakon pobjede i pogotka samo za SK

Chelsea FC

Poslušajte što je imao za reći strijelac pogotka u pobjedi svog Chelseaja nad gradskim rivalom Crystal Palaceom

Solskjaer za SK: O ovakvom startu sezone svi sanjamo

Nakon velike 4:0 pobjede Manchester Uniteda protiv Chelseaja u prvom kolu Premier lige s trenerom domaćina Oleom Gunnarom Solskjaerom i ofenzivcem gostiju pričao je reporter Sportklub Neven Cvijanović.

Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište

SarriBall bio je dobar temelj za ono što slijedi u Chelseaju, a to je Frankieball, nogomet kakav će Plavci igrati pod Frankom Lampardom. U tu koncepciju čini se odlično se uklapa Mateo Kovačić. 'Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište' - hvali korisnik Twittera hrvatskog veznjaka.

U pobjedi Chelseaja 5:3 protiv RB Salzburga za potez utakmice pobrinuo se Pedro fantastično zabivši petom u 57. minuti za 4:1.

Kakva obrana najskupljeg golmana svijeta!

Golman Chelseaja Kepa Arrizabalaga sjajnom reakcijom u 8. minuti kada je skinuo udarac Troya Deeneya je pokazao zašto su plavci učinili najskupljim golmanom svijeta.