Nogomet 11.04.2017 | 09:43

Crystal Palace - Arsenal 3:0 (HD)

Pogledajte kako je Crystal Palace u posljednjem dvoboju 32. kola Premier Lige uvjerljivo savladao Arsenal.

Petarda na Emiratesu za kraj jedne ere

Arsenal je uvjerljivo svladao Burnley sa 5-0, a dvostruki strijelac bio je Aubameyang (14, 75). Po jedan gol dodali su Lacazette (45+3), Kolašinac (54) i Iwobi (64).

Londonski derbi bez pobjednika (VIDEO)

Arsenal i Chelsea su u srijedu u 22. kolu Premier lige odigrali neriješeno 2:2. Pogledajte najzanimljivije trenutke sa sjajnog derbija Londona.

Arsenal-Liverpool, petak od 20:45 na SK1 (najava)

U najzanimljivijoj utakmici 19. kola Premier lige sastaju se Arsenal i Liverpool, uz izravan prijenos na Sportklub televiziji.

Golovi kojima je Palace došao do prve pobjede u gostima

Benteke je načeo mrežu Schmeichela golom u 19. minuti, Zaha je u završnici poluvremena (41.) udvostručio prednost, a pobjedu je zapečatio Zaha u četvrtoj minuti sudačke nadoknade na isteku susreta...