Nogomet 11.04.2017 | 09:43

Crystal Palace - Arsenal 3:0 (HD)

Pogledajte kako je Crystal Palace u posljednjem dvoboju 32. kola Premier Lige uvjerljivo savladao Arsenal.

Golovi kojima je Palace došao do prve pobjede u gostima

Benteke je načeo mrežu Schmeichela golom u 19. minuti, Zaha je u završnici poluvremena (41.) udvostručio prednost, a pobjedu je zapečatio Zaha u četvrtoj minuti sudačke nadoknade na isteku susreta...

Kako je Giroud spasio Arsenal

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Southampton i londonski Arsenal odigrali su 1-1 u utakmici odigranoj na stadionu St. Mary's.

Šest minuta nadoknade, Zaha u 97. za 2:2!

Utakmica Crystal Palace - West Ham imala je nevjerojatan završetak, sudac je produžio susret za šest minuta, a na početku sedme minute nadoknade Wilfried Zaha je postigao gol koji je Orlovima donio bod! Na kraju je bilo 2:2, iako su gosti vodili 2:0.