21.11.2020 | 21.22

VIDEO Harry Kane za SK: Fantastična pobjeda

Harry Kane je u razgovoru našim novinarom Nevenom Cvijanovićem za Sportklub prokomentirao pobjedu protiv Manchester Cityja.

VIDEO ManUtd okrenuo Everton za prekid crnog niza

Manchester United slavio je na gostovanju kod Evertona s 3:1, a sjajnu utakmicu odigrao je Bruno Fernandes koji je sudjelovao kod sva tri gola. Poveo je Everton pogotkom Bernarda u 19. minuti, no onda je Fernandes s dva gola doveo ManUtd u vodstvo te u završnici asistirao Cavaniju za treći pogodak.

VIDEO Nevjerojatan promašaj Kanea s jednog metra!

Nevjerojatan promašaj Harrya Kanea ipak nije koštao Spurse u utakmici protiv Brightona jer su na kraju pobijedili 2:1. Međutim, rijetko kada se ovako rasnom strijelcu događaju ovakve stvari...

Ako ste jedan od onih kojima VAR nije omiljena 'stvarčica' u današnjem nogometu, ponovno ćete doći na svoje spornom odlukom s utakmice Tottenhama i Brightona kada je poništen pogodak Harryja Kanea.

U utakmici koju je obilježio šokantni lom noge Andrea Gomesa, Everton i Tottenham podijelili su bodove. Alli je na asistenciju Sona doveo goste u prednost u 63. minuti, da bi domaćine od poraza sačuvao Turčin Cenk Tosun na asistenciju Lucasa Dignea