Sport klub

17.12.2016 | 19.52

Bilić: Mogli smo postići još koji gol

Menadžer West Hama Slaven Bilić u ekskluzivnoj izjavi za Sportklub poslije pobjede nad Hullom osvrnuo se na igru svoje momčadi u toj pobjedi, kao i situaciju u klubu.

Bilić za SK: Ne smijem o ruci, opet ću biti kažnjen

Slaven Bilić je za kamere Sport Kluba prokomentirao dvoboj protiv Chelseaja.

Dvoboj Arsenala i West Hama (2:1) ponudio je mnogo zanimljivih situacija, a izdvajamo onu iz 67. minute koja najbolje ilustrira koliko je problema momčad Mikela Artete imala u drugom poluvremenu.

Arsenal je uz velike probleme ipak došao do druge ovosezonske pobjede protiv vrlo dobrog West Hama.

Je li Bilićeva momčad ovdje oštećena za penal?

Na ulazu u 81. minuti utakmice protiv Fulhama WBA je napadao s lijeve strane. Diangana je htio ubaciti loptu u kazneni prostor, no ona je, čini se, pogodila ruku suparinka. Ništa nije suđeno. Je li momčad Slavena Bilića tako oštećena za 3 važna boda u borbi za izravan ulaz u Premier ligu?