U velikom gradskom derbiju Everton i Liverpool su remizirali na Goodison Parku, ali momčad Jurgena Kloppa mogla je doći do punog plijena da se nije ukazao VAR u samoj završnici

Odgovori 2 0

Kristijan Paradiš

Issa pa nemoguće da ovo nije gol,ovaj bar treba mijenjat pravila

Odgovori 4 0

Everton je stigao do pobjede, ali u samoj završnici prvog poluvremena Brighton je izjednačio zahvaljujući nespretnoj reakciji Jordana Pickforda

Brazilski nogometaš Richarlison je u 16. minuti imao veliku priliku, predriblao je Llorisa, a onda promašio prazan gol....

Redsi su slavili na otvaranju Premier lige protiv Leedsa u golijadi, a u prvom poluvremenu senegalski napadač je malo 'provozao' obranu gostiju na Anfieldu

Liverpool je u velikoj golijadi na Anfieldu slavio protiv Chelseaja 5:3, a najavu da bi mogli vidjeti spektakularne golove započeo je igrač Redsa Naby Keita